גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

פלסטיקה הנדסית וחצי מוגמרים

חברת קוואדרנט QUADRANT הינה ייצרן גלובלי מוביל  של חומרים פלסטיים הנדסיים בתצורה של חצי מוגמרים או מוצרים מוגמרים.  מגוון החומרים ההנדסים והקומפוסיטיים שלה משתלב כמעט בכל תחום ותעשיה והיא מפתחת מוצרים ופורמולציות חדשות בכל עת לפי דרישות השוק הגלובלי. ברשותה היצע רחב מאוד של פולימרים הנדסיים כגון POM , PA , PET , PEI , PEEK, PPS , PTFE , UHMWPE, PAI, PI, PPSU, PC, PBI, PSU ורבים נוספים

חברת SIMONA ידועה בתור ייצרנית ומפתחת מוצרים ופתרונות עולמיים בתחום החומרים הטרמופלסטיים.

מוצריה הידועים ופתרונותיה החדשניים מובילים שינויים בתחום זה בעולם תוך מתן פתרונות ייעילים ובעלי ערך מוסף לכל שרשרת האספקה ועד ללקוח הסופי.

בין המוצרים השונים, חברת סימונה מתמקדת בצינורות, אביזרים, לוחות ומוטות מחומרים פולימריים שונים. כמו כן מגוון מוצרים רחב בתחום הפלורופולימריים. 

סרטון תדמית

חברת גר GEHR הינה ייצרן גרמני מוביל של חומרים חצי מוגמרים מפלסטיקה מסחרית והנדסית. 

החברה נוסדה בשנת 1932 ומאז הינה מובילה עולמית באיכות וזמינות של לוחות , מוטות, מוטות חלולים של חומרים שונים כגון  PVC, PP, PE, POM, PET , PA, PEEK, PMMA, PC, PVDF ורבים נוספים

חברת סקיסוי היפנית תחת חטיבת הפולימרים SPI מייצרת את מותג הקיידקס KYDEX הידוע והמוכר באיכותו, גווניו האינסופיים, הטקסטורות השונות ומגוון התקנים התעופתיים והמסחריים השונים הנדרשים בתחום זה.

מיועד בין הייתר לשווקי התעופה, תחבורה, ייצור נקודות מכירה ומוצרים סיטונאיים כמו גם אפליקציות אישיות שונות הן בשיטת הוואקום פורמינג, העיבוד ועוד...

APLAST הינה חברה בעלת טכנולוגיה ייחודית מסוגה בעולם לייצור חומרים פלסטיים הנדסיים חצי מוגמרים. 

ייחודיות הטכנולוגיה מאפשרת ייצור קטרים וצורות גיאומטריות גדולות במיוחד תוך שמירת הומגניות חומר ותכונות מכניות גבוהות במיוחד.

כמו כן ייצור מיוחד עפ"י דרישה של חומרים אקזוטיים בכמויות סבירות כאשר ייצרני האקסטרוזיה השונים דורשים כמויות גדולות משמעותית לאותו פרופיל נדרש.

ייצרן מוביל בתחומו בעולם. בעל היצע מוצרים אקריליים אשר מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר ובמגוון הרחב ביותר של צורות, צבעים וטכנולוגיות ייצור.

בין המוצרים קיימים לוחות ,מוטות עגולים, מרובעים ופרופילים, סוגי פרספקס שונים עם גימורים בצבעים וציפויים שונים למגוון עצום של אפליקציות כגון שילוט, פרסום, פוטוביוריאקטורים, עיצוב, קירוי ורבים נוספים.

חברת פלורוסילס הייתה מהחברות החלוצות בתחום הפלורופולימרים באירופה בשנות ה50. 

כיום היא הייצרן הגדול באירופה, עם מגוון עצום של פורמולציות וחומרים שונים המסופקים כמוטות, גלילים, יריעות, צינורות ואף מוצרים מוגמרים המיוצרים לפי דרישה ושרטוט לדרישות הלקוח.

כל מוצרי החברה מאושרים במגוון רחב של אישורים ותקנים להתאמה לכל שוק יעד שידרש.

 חברת KWO הינה חברת הנדסה גרמנית מובילה בתחומה בעולם מוצרי האטימה המבוססים על טפלון מוקצף ePTFE.

בעלת תקנים רבים מעולם התעופה TUV, מזון FDA ותעשיות שונות, היא מייצרת פתרונות אקונומיים ואיכותיים לבעיות אטימה שונות ובעלת היצע רחב במיוחד של חומרים איכותיים המקלים באופן מהותי על ניהול מלאי אטמים בתעשיה ומתן פתרונות יצירתיים לבעיות אטימה שונות בכל סוגי התעשיות.

 

חברת אטלס ATLAS FIBRE הינה הייצרן הגדול והמוביל ביבשת האמריקאית, עם תהליכי ייצור אוטומטיים ומלאים גדולים במיוחד של מוצרים למינטיים

בעלי תקינת MIL. החברה מייצרת לוחות, יריעות, מוטות, צינורות ומוצרים מוגמרים המשובבים ממגוון רחב של חומרים מסוגי הגלס אפוקסי, חומרים פינוליים שונים על בסיס ניילון, נייר ובד והפרמוטציות הנפוצות של חומרים אלו.

 

הזן את האימייל שלך ולחץ על שליחה כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה