גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

נבחרת הספקים

חברת FIP האיטלקית ייצרה את הברז הפלסטי הראשון באירופה ב1954.

מאז ועד היום, היא מייצרת חדשנות ואיכות, ברמה עולמית ללא פשרות במוצרים לתחום הזורמים

כגון צינורות, אביזרים, ברזים שונים ממגוון חומרים גדול ומגוון רחב של מדידות זרימה ואנליטיקה.

החברה הינה חלק אינטגרלי מקבוצת ALIAXIS המאגדת ייצרני פלסטיקה מגוונים ומובילים ב 6 יבשות.

סרטון תדמית

החברה טכנודואה מוכרת בכל העולם כשם נרדף לאיכות ומגוון מוצרים שאין לו תחרות.

החברה מייצרת את מכונות ריתוך הפנים הגדולות ביותר בעולם ובעלת מגוון עצום של כלים לכל טכנולוגיות הריתוך בעולם הטרמופלסטי.

מכונות לריתוכי סוקט SW ידניות ומשולבות לבתי מלאכה. מכונות ריתוך פנים לתעלות או שטח ומכונות אוטומטיות לבתי מלאכה. אביזרים לריתך אלקטרופיוזן, כיפוף לוחות, חיתוך צינורות ועוד.

חברת קוואדרנט QUADRANT הינה ייצרן גלובלי מוביל  של חומרים פלסטיים הנדסיים בתצורה של חצי מוגמרים או מוצרים מוגמרים.  מגוון החומרים ההנדסים והקומפוסיטיים שלה משתלב כמעט בכל תחום ותעשיה והיא מפתחת מוצרים ופורמולציות חדשות בכל עת לפי דרישות השוק הגלובלי. ברשותה היצע רחב מאוד של פולימרים הנדסיים כגון POM , PA , PET , PEI , PEEK, PPS , PTFE , UHMWPE, PAI, PI, PPSU, PC, PBI, PSU ורבים נוספים

חברת ג'ורג פישר  GEORG FISCHER הינה ייצרן עולמי מוביל בתחום מערכות זרימה פלסטיות עם נוכחות גלובלית רחבה במיוחד.

מגוון המוצרים כולל צינורות, אביזרים, ברזים ומגוון אביזרי המדידה, הפעלה, הבקרה וטכנולוגיות החיבור שלהם.

המערכות המלאות של ג'ורג פישר קובעות, בפועל, את הסטנדרט העולמי באיכות המוצרים ובביצועיהם.

סרטון תדמית

חברת SIMONA ידועה בתור ייצרנית ומפתחת מוצרים ופתרונות עולמיים בתחום החומרים הטרמופלסטיים.

מוצריה הידועים ופתרונותיה החדשניים מובילים שינויים בתחום זה בעולם תוך מתן פתרונות ייעילים ובעלי ערך מוסף לכל שרשרת האספקה ועד ללקוח הסופי.

בין המוצרים השונים, חברת סימונה מתמקדת בצינורות, אביזרים, לוחות ומוטות מחומרים פולימריים שונים. כמו כן מגוון מוצרים רחב בתחום הפלורופולימריים. 

סרטון תדמית

תחת המותג פריאטק מיוצרים מכונות וכלים יעודיים עבור הכנת וריתוך מערכות בטכנולוגיית האלקטרופיוז'ן.

עם מגוון רחב במיוחד של מכונות ריתוך אוניברסליות הסורקות ברקודים ועד למגרדות סיבוביות וכלים מכניים לחביקה ותמיכת המערכת במעמד הריתוך.

חברת ננטונג שירוי NANTONG SHIRUI הינה ייצרן מוביל מהמזרח אשר מוסמך על ידי מכוני תקינה אירופאים מובילים בעולם. 

החברה מייצרת מגוון רחב מאוד של מוצרי פיברגלס כגון סבכות דריכה לגשרים ותעלות, פרופילים, מערכות דריכה ומעקות, סולמות ופרופילים יחודיים ממגוון רחב של שרפים אסתריים על בסיס פוליאסטר וויניל. 

 

חברת Metsec – אשר נוסדה בעיר Oldbury שבאנגליה בשנת 1931 ונרכשה בשנת 1998 ע"י תאגיד המתכת האוסטרי voestalpine AG שלו למעלה מ- 500 אתרי ייצור בכ- 50 מדינות הפרושות על פני 5 יבשות, פועלת בתחום התמיכות, העיגון ו- Cable Management. החברה, אשר פתרונותיה מיושמים בפרוייקטים מובילים בכל רחבי העולם, נחשבת לגדולה ולמובילה בעולם בתחומה.

 חברת SIMONA ידועה בתור ייצרנית ומפתחת מוצרים ופתרונות עולמיים בתחום החומרים הטרמופלסטיים.

מוצריה הידועים ופתרונותיה החדשניים מובילים שינויים בתחום זה בעולם תוך מתן פתרונות ייעילים ובעלי ערך מוסף לכל שרשרת האספקה ועד ללקוח הסופי.

בין המוצרים השונים, חברת סימונה מתמקדת בצינורות, אביזרים, לוחות ומוטות מחומרים פולימריים שונים. כמו כן מגוון מוצרים רחב בתחום הפלורופולימרים. 

סרטון תדמית

חברת גר GEHR הינה ייצרן גרמני מוביל של חומרים חצי מוגמרים מפלסטיקה מסחרית והנדסית. 

החברה נוסדה בשנת 1932 ומאז הינה מובילה עולמית באיכות וזמינות של לוחות , מוטות, מוטות חלולים של חומרים שונים כגון  PVC, PP, PE, POM, PET , PA, PEEK, PMMA, PC, PVDF ורבים נוספים

חברת מונץ' MUNSCH הינה ייצרנית מובילה בתחום הריתוך באויר חם ומייצרת מגוון רחב ואיכותי של כלים.

בין ייתר מוצריה ניתן למצוא אקסטרודרים ידניים במגוון רחב של אפשרויות ותפוקות, מכונות אוטומטיות לריתוך יריעות ואביזרים מתאימים.

בין הייתר החברה מייצרת משאבות, לעולם הכימיה והחומרים האברזיביים, מחומרים פלסטיים ופלורופולימריים.

 חברת וולדאון WELDON הינה חלוצה ומובילה עולמית כייצרנית דבקים ופריימרים להדבקת מערכות של PVC, CPVC , ABS, PMMA ונוספים. 

מגוון עצום של מוצרים שונים ומגוונים לכל תנאי שימוש. כולל מגוון רחב של אפליקטורים ואביזרי עזר להדבקה מיטבית של מערכות צנרת פלסטיות.

החברה ממוקמת בקליפורניה בארה"ב ומוכרת כחברה המובילה בעולם הקובעת את הסטנדרט בתחומה.

חברת פריאטק נוסדה בשנת 1863 בגרמניה. בשנות החמישים החלה לפתח ולייצר מערכות של צנרת ואביזרים פלסטיים. בין היתר פיתחה את שיטת החיבור בריתוך חשמלי, אלקטרופיוז'ן.

 כיום הינה מובילה עולמית של התחום הן באיכות והן בטווח המוצרים המוצע. המוצרים מיוצרים בטכנולוגיות חדשניות תוך מחשבה עיקרית על בטיחות ואיכות התקנה לשימוש במערכות מים וגז. 

סרטון תדמית

חברת סקיסוי היפנית תחת חטיבת הפולימרים SPI מייצרת את מותג הקיידקס KYDEX הידוע והמוכר באיכותו, גווניו האינסופיים, הטקסטורות השונות ומגוון התקנים התעופתיים והמסחריים השונים הנדרשים בתחום זה.

מיועד בין הייתר לשווקי התעופה, תחבורה, ייצור נקודות מכירה ומוצרים סיטונאיים כמו גם אפליקציות אישיות שונות הן בשיטת הוואקום פורמינג, העיבוד ועוד...

APLAST הינה חברה בעלת טכנולוגיה ייחודית מסוגה בעולם לייצור חומרים פלסטיים הנדסיים חצי מוגמרים. 

ייחודיות הטכנולוגיה מאפשרת ייצור קטרים וצורות גיאומטריות גדולות במיוחד תוך שמירת הומגניות חומר ותכונות מכניות גבוהות במיוחד.

כמו כן ייצור מיוחד עפ"י דרישה של חומרים אקזוטיים בכמויות סבירות כאשר ייצרני האקסטרוזיה השונים דורשים כמויות גדולות משמעותית לאותו פרופיל נדרש.

חברת הייוארד HAYWARD, מארה"ב מתמחסה בפתרונות של ברזים ומסננים ואביזרים מיוחדים לעולם הזרימה. 

מוצריהם המיוצרים בארה"ב כוללים בין היתר, ברזים ידניים ומפוקדים שונים, מסנני קו ומסננים עומדים במגוון תצורות, חומרים ודרגות סינון שונות למגוון רחב של אפליקציות. 

כמו כן החברה מייצרת ברזי בקרת לחצים שונים ואביזרים לתחום מערכות הזרקת הכימיקלים ואחרים.

 

ייצרן מוביל בתחומו בעולם. בעל היצע מוצרים אקריליים אשר מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר ובמגוון הרחב ביותר של צורות, צבעים וטכנולוגיות ייצור.

בין המוצרים קיימים לוחות ,מוטות עגולים, מרובעים ופרופילים, סוגי פרספקס שונים עם גימורים בצבעים וציפויים שונים למגוון עצום של אפליקציות כגון שילוט, פרסום, פוטוביוריאקטורים, עיצוב, קירוי ורבים נוספים.

חברת STAR מגרמניה מתמחה במתן פתרונות הנדסיים ויצירתיים למערכות צנרת להולכת מים, גז וכימיקלים לתחומי התשתיות והתעשיה.

המוצרים מיוצרים בסטנדרטים המחמירים ביותר ומחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

 

חברת פלורוסילס הייתה מהחברות החלוצות בתחום הפלורופולימרים באירופה בשנות ה50. 

כיום היא הייצרן הגדול באירופה, עם מגוון עצום של פורמולציות וחומרים שונים המסופקים כמוטות, גלילים, יריעות, צינורות ואף מוצרים מוגמרים המיוצרים לפי דרישה ושרטוט לדרישות הלקוח.

כל מוצרי החברה מאושרים במגוון רחב של אישורים ותקנים להתאמה לכל שוק יעד שידרש.

חברת ריינרט ריץ  REINERT RITZ הפועלת מגרמניה מתמחה בייצור אביזרים למערכות זרימה שונות.

אופן הייצור היחודי בה היא משבבת את האביזרים מגושי ופרופילי חומרים חצי מוגמרים מאפשרים לאביזרים להתגבר על מגבלות של לחץ עבודה מופחת הנובע מדרישות התקן עקב מול ייצור זהה בריתוך סיגמנטים.

כמו כן ייצור לפי דרישה של אביזרים בפרופילים ומידות מיוחדות להתאמה יחודית לבעיות הקיימות בתחומי התשתיות והתעשיה.

 חברת KWO הינה חברת הנדסה גרמנית מובילה בתחומה בעולם מוצרי האטימה המבוססים על טפלון מוקצף ePTFE.

בעלת תקנים רבים מעולם התעופה TUV, מזון FDA ותעשיות שונות, היא מייצרת פתרונות אקונומיים ואיכותיים לבעיות אטימה שונות ובעלת היצע רחב במיוחד של חומרים איכותיים המקלים באופן מהותי על ניהול מלאי אטמים בתעשיה ומתן פתרונות יצירתיים לבעיות אטימה שונות בכל סוגי התעשיות.

 

חברת אטלס ATLAS FIBRE הינה הייצרן הגדול והמוביל ביבשת האמריקאית, עם תהליכי ייצור אוטומטיים ומלאים גדולים במיוחד של מוצרים למינטיים

בעלי תקינת MIL. החברה מייצרת לוחות, יריעות, מוטות, צינורות ומוצרים מוגמרים המשובבים ממגוון רחב של חומרים מסוגי הגלס אפוקסי, חומרים פינוליים שונים על בסיס ניילון, נייר ובד והפרמוטציות הנפוצות של חומרים אלו.

 

הזן את האימייל שלך ולחץ על שליחה כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה