גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

אמנת החברה

כחברה המובילה בתחום הזורמים, הן בחדשנות, הן במקצועיות, הן באמינות והן במתן פתרונות כוללים ללקוחותינו, מתחייבת אלכסנדרוביץ על העקרונות הבאים:

הגינות ואמינות

אנו מאמינים, שכחברת מסחר בתחום מוצרי הזרימה, אנו נדרשים להיות שותפים עסקיים ולא ספקים מן המניין.
לפיכך, אמינות והגינות חרוטים על דגלינו כבסיס איתן לעבודה משותפת, פורייה ומוצלחת.

מקצועיות

כחברת מסחר בעלת אחריות עסקית, המובילה תפקוד עסקי רציף וללא תקלות של לקוחותינו.
אנו מאמינים, כי המשאב הגדול והייחודי העומד לרשותנו הוא ההון האנושי, המספק פתרון מקצועי ויעיל ביותר, משלב ההזמנה ועד שלב האספקה, בכל מקום ובכל זמן. לפיכך, צוות הסוכנים שלנו מורכב מבעלי מקצוע טכניים בעלי ניסיון והסמכויות המקצועיות הנדרשות לצורך מתן פתרונות ייחודיים, החל מפרויקטים מורכבים ועד לאספקת מוצרים בסיסיים.

זמינות ועבודת צוות

אנו מודעים לחשיבות זמני האספקה וזמינות המוצרים עבור לקוחותינו. לכן אנו שואפים להיות זמינים בכל עת ולספק תמיכה טכנית, לוגיסטית ופתרונות בזמן קצר כדי לאפשר את פעילות שוטפת של לקוחותינו.
אנו מתחייבים לספק את השירות כצוות ולחלוק את הידע הנצבר של מומחי החברה לטובת האינטרס של לקוחותינו, למען גיבוש הפתרון המתאים ביותר הן לצרכי הלקוח והן לצרכי לקוחות הקצה תוך התנהלות בשקיפות מלאה מול לקוחותינו.

הבטחת איכות ואמינות

אנו מאמינים כי תנאי הכרחי לשירות מקצועי הוא מערך מסודר של תהליכי הבטחת איכות. לשם כך אנו מתחייבים ליישם תהליכי איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הכוללים נהלים ברורים, מעקב מתועד, מערכות בקרה ובדיקה ענפות משלב הזמנת הציוד ו/או העבודה ועד לאספקה, לשביעות רצונם המלא של לקוחותינו.
החברה מתחייבת להיות המובילה בכל נושא התקינה והסמכות הבינלאומיות, פיתוח וייבוא מוצרים חדשניים, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר לטובת כלל לקוחותינו והמשק הישראלי.

איכות סביבה

החברה מתחייבת לקדם נושאים ירוקים ,כגון תמיכה בתחום הגז הטבעי, התאמת מוצרים לתקני מי שתייה ואספקת חומרים השומרים על הסביבה בה אנו חיים ואת משאביה שאנו צורכים.

הגנת המידע

במסגרת תפקידינו אנו חשופים למידע רגיש, חסוי ויקר, השייך ללקוחותינו הן בפרויקטים ייחודיים והן במכרזים ארציים.
אנו מתחייבים לשמור על סודיות המידע ולעזור ללקוחותינו בהתפתחות העסקית בפרויקטים השונים, תוך מתן שירות ותמיכה לאורך זמן, באופן מקצועי הוגן ובמחיר תחרותי.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שליחה כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה